O spoločnosti

Vážení obchodní partneri,

Naša firma vznikla v roku 1994 ako združenie podnikateľov. Koncom roku 2003 prešla dôležitou transformáciou, od ktorej pôsobí na slovenskom trhu ako LOGUMA, s.r.o.

Hlavným predmetom činnosti našej spoločnosti je dovoz, vývoz a predaj ložísk a remeňov renomovaných značiek s priamymi kontaktmi na výrobné a obchodné firmy z celého sveta. Od svojho vzniku sme postupne rozšírili náš sortiment o predaj hriadeľových tesnení, hnacích remeňov, manžiet, plastov, reťazí a ďalší technický sortiment.

V roku 2001 sme sa stali autorizovaným predajcom spoločnosti SKF, ktorá je lídrom na svetovom trhu vo výrobe ložísk. Od roku 2005 sme distribútormi americkej spoločnosti PFI (Perfect Fit Indusries), ktorá je zameraná na výrobu ložísk do alternátorov a klimatizácií nákladných a osobných automobilov.

V roku 2006 získala naša firma certifikát nemeckej spoločnosti OPTIBELT a stala sa jej distribútorom pre slovenský trh v oblasti predaja hnacích remeňov pre priemysel, poľnohospodárstvo a automobily.

Od roku 2011 sme zástupcom talianskej spoločnosti MEGADYNE pre Slovenskú republiku. Firma MEGADYNE je svetovým lídrom vo výrobe a distribúcii ozubených polyuretánových remeňov a dopravníkových pásov.

Veríme, že naše dlhoročné a stabilné pôsobenie na slovenskom trhu je zárukou kvality našich služieb pre všetkých našich obchodných partnerov.

LOGUMA, s.r.o.